TULPAR LOJİSTİK HİZMETLERİ

ŞİRKET PROFİLİ

TULPAR LOJİSTİK olarak, Uluslararası lojistik alanında kazandığı deneyimi; profesyonel kadrosu ile ulusal ve uluslararası firmalara lojistik çözümler sunmaktadır. Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile dünya üzerinde 60 ülkede 600 farklı noktaya ve bu noktalardan sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde toplamıştır.

Müşterileri ve uluslararası partnerleri arasında çok uluslu şirketlerden, ulusal orta ölçekli şirketlere kadar değişik profilde firmalara servis veren TULPAR LOJİSTİK, misyonunu; kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak benimsemiş ve bu çerçevede müşterilerine sunduğu servis ile sektördeki yerini almıştır.

Mİsyonumuz

Sahip olduğumuz hizmet entegrasyonu, ürün çeşitliliği ve ulaşım ağı ile  müşterilerimize  üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak.

Vİzyonumuz

Lojistik hizmet üreten global sistem içerisinde, öncelikle tercih edilen kurum olmak.

Dünya çapında birinci sınıf lojistik hizmetleri sunmaktayız.

TULPAR LOJİSTİK siz değerli müşterilerimize en uygun ve güvenli taşımacılığı öncelik ilkelerimize dayaranak size sunmaktadır...
Hadi ! ihtiyaçlarınız için uygun olan taşımacılığı seçin.

İLETİŞİM